BURMA TEAK DECK UYGULAMALARI

BİRİNCİ SINIF MALZEME VE İŞÇİLİK

ORJİNAL MYANMAR BURMA TEAK ÖZELLİKLERİ

Ahşap endüstrisinde barındırdığı özellikler dolayısıyla en tepede bulunan ahşap türüdür. Dış etkenlere karşı dayanıklılığı, su geçirmezlik özelliği, haşere barındırmaması bir çok inşaat ve dekorasyon alanında tercih edilmesinde önemli etken olmuştur. Tekne yapımı, dış mekan deck ve bahçe uygulamalarında kendine has kahve tonu, yağlı dokusu ve otantik kokusuyla Myanmar Burma Teak ( Birmanya Teak ) bir numaralı ahşap türüdür.

ORJİNAL MYANMAR BURMA TEAK ( Birmanya Teak )

AZF DECK olarak Orjinal Myanmar-Burma Teak'i siz müşterilerimize en kalitesini, en uygun fiyata temin etmek amacındayız, ürünlerimizi, dış mekan deck, parke, duvar kaplaması, yat imalat ve onarımında kullanabilirsiniz. Dış mekan deck ve parke olarak tüm malzemeleri ile birlikte firmamızdan temin edebilirsiniz.

Burma teak, Myanmar ( BİRMANYA ) devletinin açmış olduğu ihalelerden satın alınarak temin edilmektedir, Myanmar'dan teak'in ithal edilmiş olması her bölgesinde kalitenin aynı olduğu anlamına gelmemektedir. Myanmar devletinin hasat etmiş olduğu teak'in en kaliteliden, daha alt kalitelere doğru sınıflandırıldığı bölgelerin gösterildiği harita aşağıdadır.

BURMA TEAK DECK GALERİ

HEMEN TEKLİF ALIN !

Bizimle Çalışmaya Hazır mısınız?

ÜST