DECK BAKIM HİZMETİ

BİRİNCİ SINIF MALZEME VE İŞÇİLİK

Deck Bakımı Nedir?

Dış mekanda kullanılan ahşaplar zorlu kış şartlarında yıpranarak estetik görünümünü kaybeder, grileşir ve üzerindeki yağ siyah bir görünüm alır. Bu ahşabınızın sonu olduğu anlamına gelmez, sadece bakıma ihtiyaç duyar. İşte burda devreye biz giriyoruz ve ahşabınızı ilk günkü görünümüne kavuşturuyoruz.

DECK BAKIMI NASIL YAPILIR?

Deck bakımı ; Zamanla yıpranan, grileşen, rengi solan dış mekan ahşapların bakımını yaparken ahşaba zarar vermeden en uygun yöntemi kullanmak gerekmektedir. Dış mekan sistre makinaları ile yıpranmış ahşabın üst yüzeyi temizlenir, ona uygun doğal yağ kullanılarak bakımı yapılır, doğal yağ ahşaba istenilen görüntüyü kazandırmayacakca, ahşap ile uyumlu renkli yağ kullanılabilir. Ham haline getirilen ahşap deckler istenirse renk ayarlaması yapılarak farklı tonlara dönüştürülebilir.

Ahşap deckleri temizlemenin diğer bir yoluda deck temizleme losyonu ile fırçalayarak, tazyikli su ile yıkamaktır. Yıkanan deckler kuruduktan sonra renk ayarlaması ve yağ uygulaması yapılarak senelik bakımı yapılmış olur. Dış mekan decklerin uzun ömürlü olabilmesi için her yıl bakım yapılması elzemdir.

DECK BAKIMI GALERİ

HEMEN TEKLİF ALIN !

Bizimle Çalışmaya Hazır mısınız?

ÜST