KOMPOZİT DECK UYGULAMALARI

BİRİNCİ SINIF MALZEME VE İŞÇİLİK

LUNACOMP ÜRÜN BİLGİSİ

LunaComp deckler doğallık, teknoloji ve kalitenin harmanlanması ile meydana gelen zemin döşeme ürünleridir. Üretiminde thermowood ahşap talaşı ve yüksek kaliteye sahip polimer harmanlanarak, dayanımı yüksek deck ürünleri imal edilmektedir.

LunaComp deck ürünlerinin içerdiği lif oranı gerçek ahşabınkinden fazladır, tüm hava koşullarına karşı dayanımını, renk ve şıklığını uzun süre korumaktadır. Uzun yıllar boyunca LunaComp şıklığı zeminlerinizi süslemektedir.

ÇEVREYE SAYGILI HAM MADEDE VE ÜRETİM TEKNİKLERİ

LunaComp çevre bilinci yüksek üretim teknikleri ve kullanmış olduğu ham maddeler ile yenilenebilir, geri dönüşüme uygun ürünler meydana getirmektedir.

LunaComp decklerin üretiminde kullanılan hammaddeler ısıl işleme tabi tutulmuş thermo wood ahşap tozları ve polimer malzemelerdir. Deck imalatında thermowood ahşap tozları %65 oranında kullanılmaktadır. LunaComp imalatında pvc kullanılmamaktadır.

LunaComp deckleri diğer kompozit deklerden ayıran en önemli özellik birleşiminde kullanılan talaş tozlarının ısıl işlem görmüş thermowood ahşaplardan üretilmiş olmasıdır. Ayrıca üzerine yağ sürülebilen tek kompozit decktir.

LUNACOMP UYGULAMA BİLGİSİ

LunaComp kompozit deckleri ugulaması son derece pratiktir. İhtiyacınız olan malzemeler, matkap, tornovida, lastik tokmak, testere ve metre'dir. Öncelikle alt ızgara 40 cm aralıklarla zemine vidalanır, deckler ızgara üzerine bir kenardan başlanarak, kanal kısımlarından klipsler yardımıyla tutturulur, kenar kısımlarıda sadece LunaComp bünyesinde olan kenar şerit çıtasını kullanarak kapamaları yapılır.

Yıllık bakım gerektirmez, ılık su ve fırça ile temizlemesi rahatlıkla yapılır, gerek görülürse basınçlı su ilede temizlenebilir. Gölgede kalan kısım ile güneşte kalan kısımlar arasında ton fark oluşumu sınırlıdır.

LUNACOMP DECK ÜRÜNLER

LUNACOMP DECK GALERİ

HEMEN TEKLİF ALIN !

Bizimle Çalışmaya Hazır mısınız?

ÜST