THERMO WOOD DECK - DUVAR LAMBRİ - SAUNA UYGULAMALARI

Thermo Wood, doğal yöntemlerle iç ve dış ortamlarda kullanılmak üzere üretilen ahşap malzemedir. Fin Çamından buhar ve ısıl işlemler kullanılarak üretilmektedir, çürümeye karşı dayanıklı, toksit içermeyen çevre dostu bir ahşap çeşididir.

THERMO WOOD DECK KAPLAMA

Thermo Wood Deck, havuz kenarları, bahçe yolları, teraslar tüm iç ve dış mekan zeminlerinde kullanılmak üzere 1.nci kalite Fin Çamından özel olarak üretilmiştir. Görüntüsü sizi hayran bırakacak estetiktedir.

 

THERMO WOOD SAUNA KAPLAMA

Thermo Wood Sauna ; Fin çamı sauna üretimi için en iyi özellikleri barındıran ağaçlardan bir tanesidir, budaksızdır, reçine oranı düşüktür, damar yapısı ve rengi kendine özgüdür, kaliteyi arayanlar için iyi bir tercihtir.

 

DIŞ CEPHE AHŞAP KAPLAMA

Thermowood Dış Çephe Kaplama ; Fin Çamı, dayanıklı ve estetik yapısı ile bina cephelerinde kullanılmak için tüm dış etkenlere dayanıklı olarak üretilmiştir, ayrıca ev içi ahşap duvar kaplamalarında kullanılmak içinçeşitleri firmamızda mevcuttur, ahşabın doğallığını ve Fin Çamının estetik görünümünü yaşamlarında hisssetmek isteyenleri firmamıza bekliyoruz.

 

HEMEN TEKLİF ALIN !

Bizimle Çalışmaya Hazır mısınız?

ÜST